Forum dyskusyjne dla grupy Krasnoludki - Żłobek 28

Krasnoludki - Żłobek 28

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-11-28 21:19:34

pawlake

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 82
Punktów :   

spotkanie z rodzicami z dnia 28/11/2012

poniżej skrót ze spotkania:

1) z naszych pomysłów na spotkanie z panią psycholog najczęściej powtarzały się dwa wątki:
- rywalizacja miedzy rodzeństwem
- sposoby na radzenie sobie z trudnym zachowaniem dziecka
na ten ostatni temat będzie spotkanie z panią psycholog w dniu 05/12/2012, godz. 16:00 (spotkanie ma trwać ok. 1-1,5 godz.). Dzisiaj wpisywaliśmy się na listę osób chętnych. Na spotkaniu będą rodzice ze wszystkich grup żłobka. Grupa może liczyć max. 20 osób. Jeśli chętnych byłoby więcej to być może będzie zrobione drugie spotkanie (tej samej treści).
Także jeśli ktoś jest chętny prośba o kontakt z panią psycholog i wpisanie się na listę.

2) 17/12/2012, godz. 15 lub 15:30 (panie potwierdzą godz. w późniejszym terminie) odbędzie się Wigilia z rodzicami.
Dodatkowo, jak co roku, odbędzie się kiermasz drobiazgów. Pieniądze ze sprzedaży pójdą na cele żłobkowe.
jeśli ktoś ma jakieś drobiazgi , które mógłby oddać na kiermasz to Panie zachęcają. Może to być cokolwiek, jakieś różne przedmioty, figurki itp. w zeszłym roku któraś z mam przyniosła zestawy biżuterii, które sama składała.... Te przedmioty należy przynieść wcześniej i zostawić u naszych Pań.
Oczywiście zachęcamy do kupowania


3) 20/12/2012 Bal z Mikołajem dla dzieci
będzie to w ciągu dnia i tylko dla dzieci. W tym dniu zostaną wręczone im prezenty.

4) Panie proszą o dostarczanie kartek pocztowych o tematyce świątecznej: Mikołaj, bałwan, renifery
z tego co się zorientowałam to nie dużo ich się na razie uzbierało...

5)do dzisiaj trzeba było zgłaszać chęć zakupienia kalendarzy i kubków ze zdjęciem naszej pociechy


A teraz ode mnie:
zaczyna się nowy miesiąc także przypominam o dostarczeniu:
1) wilgotnych i suchych chusteczek
2) nowej szczoteczki do zębów (mieliśmy dostarczać je co 3 m-ce i grudzień to właśnie ten miesiąc )


pozdrawiam
Ewa (Mati)

Ostatnio edytowany przez pawlake (2012-11-28 21:20:53)

Offline

 

#2 2012-11-28 21:29:26

embee

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-19
Posty: 29
Punktów :   

Re: spotkanie z rodzicami z dnia 28/11/2012

Co prawda byłam na spotkaniu, ale zapomniałam zapytać.
Czy na Wigilię mamy przygotowywać jakieś jedzenie?
Czy na Bal dzieci ubierają się normalnie, czy w jakieś stroje? Bal karnawałowy to chyba inny temat...?
Czy zdjęcia do tych kubków i kalendarzy mają być jutro, tj. 29.11 robione, czy coś mi się pokićkało?
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edit:
To byłam ja, Marta, mama Aleksa

Ostatnio edytowany przez embee (2012-11-28 21:30:01)

Offline

 

#3 2012-11-29 12:27:30

pawlake

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 82
Punktów :   

Re: spotkanie z rodzicami z dnia 28/11/2012

1) tak, na wigilie rodzice przygotowują prowiant. Myślałam o np. paluszki, chrupki kukurydziane, ciata, ciasteczka, może jakaś sałatka... no i napoje. Ja postaram sie być w żłobku przed 15-tą. Dodatkowo myślałam aby zakupić serwetki, talerzyki, kubeczki. Tylko nie wiem czy "zastawa" zakupiona będzie z naszej składki czy ktos kupi....
2) na bal z Mikołajem wydaje mi sie że ubieramy normalnie (to nie karnawał ) z atrakcji ma byc oczywiście Mikołai i prezenty.
3) z tego co sie zorientowałam to do wczoraj należało zgłosic chęc kupienia kubków i kalendarzy. Ale zdjecia będą w innym terminie, ale to musiałabyś dowiedzieć sie u naszych Pań. wczoraj w sumie nie było mowy kiedy będą robione zdjecia....

Ewa (Mati)

Offline

 

#4 2012-11-29 14:34:12

embee

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-19
Posty: 29
Punktów :   

Re: spotkanie z rodzicami z dnia 28/11/2012

pawlake napisał:

3) z tego co sie zorientowałam to do wczoraj należało zgłosic chęc kupienia kubków i kalendarzy. Ale zdjecia będą w innym terminie, ale to musiałabyś dowiedzieć sie u naszych Pań. wczoraj w sumie nie było mowy kiedy będą robione zdjecia....

Ech no i okazało się, że zdjęcia były robione dzisiaj ok 9-10. My niestety mieliśmy rano wizytę u ortopedy i nie pojawiliśmy się
Jedna z pań ze żłobka powiedziała jednak, że jeśli nie było sporej ilości dzieci, u których były zamówione kalendarze/kubki, to fotograf przyjdzie jeszcze raz w najbliższym czasie. Informacji należy szukać na tablicy ogłoszeń (gdzie ponoć wisi również info o dzisiejszych zdjęciach).
No i tak mi się wydawało, że tym całym wczorajszym gwarze gdzieś padła informacja o tych dzisiejszych fotkach...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plDźwirzyno ośrodki wypoczynkowe materace hilding materace janpol