#1 2012-12-12 10:18:49

pawlake

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 82
Punktów :   

Wigili - menu

witam,
przypominam, że w poniedziałek o 15:30 jest Wigilia z udziałem rodziców. Ustalilismy, że Wigilia jest składkowa, tzn. rodzice zapewniają menu ....
Ja przyniosę babeczki z cukinii.

Ewa (Mati)

Offline

 

#2 2012-12-12 21:28:25

aniapokojska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-24
Posty: 42
Punktów :   

Re: Wigili - menu

UWAGA RODZICE !!!

Tak jak napisała Ewa, w poniedziałek od 15.30 jest wigilia z rodzicami i kiermasz, na którym zbierane będą pieniądze na zabawki do żłobka (tak jest co roku). Przynieście coś drobnego na sprzedaż, mogą być też Wasze domowe wypieki. Jeżeli Was nie będzie, albo nic nie przyniesiecie, ustalcie może z Gosią-naszym skarbnikiem, żeby przekazać jakąś kwotę na zakup zabawek (nie bierzemy na to pieniędzy ze składki).

Ze składki kupimy na wigilię jakieś delikatne przekąski, sztućce, serwetki itp., , ale jak możecie zróbcie coś od siebie (Ewa pisała że zrobi np. babeczki z cukinii, ja upiekę murzynka z gruszkami ).

pozdrawiam,
Ania P. (mama Kubusia)

Ostatnio edytowany przez aniapokojska (2012-12-12 21:30:27)

Offline

 

#3 2012-12-12 23:52:27

justyna_fd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 90
Punktów :   

Re: Wigili - menu

Żeby nie dublować wątków podpinam się tutaj. Wklejam treść maila, ktory wysłałam do rodziców i proszę o umieszczanie w tym wątku odpowiedzi.


"Drodzy Rodzice,
bardzo proszę o przesłanie  informacji czy wybieracie się na Wigilię w żłobku - w poniedziałek 17.12.2012 od godz. 15.30 - i w ile osób. W liczbie osób proszę uwzględnić oprócz dorosłych również dzieci - te żłobkowe i starsze Ponieważ ustalono, że Wigilia będzie składkowa proszę również o zadeklarowanie co kto może przynieść (kupić, zrobić, upiec). Myślę, żę najwygodniej umieścić informację na forum: zlobek28.pun.pl . Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam
Justyna - mam Michała

Ps. Dla niezdecydowanych - Wigilia rozpoczyna się o 15.30, ale przecież
można przyjść później Zapraszamy."

Offline

 

#4 2012-12-13 09:50:26

embee

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-19
Posty: 29
Punktów :   

Re: Wigili - menu

Witajcie

Potwierdzam (na ten moment) obecność na Wigilii swoją, męża mego i krasnoludka Aleksa Mam nadzieje, że nic się po drodze nie zmieni.
Nie jestem jednak w stanie niczego przygotować, gdyż wyjeżdżamy i wracamy w niedzielę wieczorem. W związku z tym dorzucimy kasę do zrzutki. Jaki jest plan w związku z nią?

Pozdrawiam,
Marta - mama Aleksa

Offline

 

#5 2012-12-13 10:00:37

jagoda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-04
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wigili - menu

Witam..Monika mama Angeliny .Ja mogę przynieść szarlotkę własnej roboty i jakieś ciasteczka.:)Na wigilię przyjdę na pewno ,a czy starsze rodzeństwo może się też załapać...

Offline

 

#6 2012-12-13 11:50:01

justyna_fd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 90
Punktów :   

Re: Wigili - menu

jagoda napisał:

Witam..Monika mama Angeliny .Ja mogę przynieść szarlotkę własnej roboty i jakieś ciasteczka.:)Na wigilię przyjdę na pewno ,a czy starsze rodzeństwo może się też załapać...

Zaproszeni są wszyscy, więc dzieci oczywiście też . Panie w żlobku mówiły, że w poprzednich latach część rodziców przychodziła właśnie z rodzeństwem maluchów ze żłobka - w końcu to rodzinna uroczystość. Stąd prośba o informację o liczbie uczestników - trzeba zabezpieczyć odpowiednią liczbę "porcelany" W poprzednich latach poczęstunek był właśnie na słodko i wygląda na to, że u nas też tak będzie

mama Michała

Offline

 

#7 2012-12-13 12:25:31

pawlake

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 82
Punktów :   

Re: Wigili - menu

ja oczywiście potwierdzam obecność trójki Gontarskich (mama, tata, Mati)
no tak przewaga słodkości, pycha moje babeczki będą warzywne, tak dla odmiany

ewa

Offline

 

#8 2012-12-13 18:31:52

justyna_fd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 90
Punktów :   

Re: Wigili - menu

Moi drodzy,
pamiętajcie, że możecie przyjść na Wigilię nawet, jeśli Wasze dziecko tego dnia nie będzie w żłobku. Im będzie nas więcej tym lepiej

Offline

 

#9 2012-12-13 23:11:41

aniapokojska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-24
Posty: 42
Punktów :   

Re: Wigili - menu

rozmawiałam dziś w żłobku z mamą Patryka, prosiła żeby zamieścić na forum informację (nie pamięta hasła), że przyniesie owoce takie jakie dzieci mogą jeść, ja tak jak pisałam murzynka z gruszkami

ps. odnośnie pytania Marty, nie mamy ustalonej kwoty na zabawki, ja myślałam, żeby coś "kupić" za 50 zł, dajmy "co łaska" każdy grosz się przyda

pozdrawiam,
AniaP. (Kuba)

Ostatnio edytowany przez aniapokojska (2012-12-13 23:14:58)

Offline

 

#10 2012-12-14 08:25:49

Asia77

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wigili - menu

Witam,

wreszcie się zarejestrowałam Ja szczerze mówiąc nie wiem, czy Kamil będzie, a co za tym idzie, czy ja będę. Kamila więcej nie ma niż jest w żłobku, więc nie wiem jaka będzie sytuacja w poniedziałek. Ale nawet jeśli by go nie było, mogę się zadeklarować, że w poniedziałek przyniesiemy np. sok jabłkowy. Coś słodkiego też na pewno się znajdzie

Asia (mama Kamila)

Offline

 

#11 2012-12-14 08:42:55

embee

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-19
Posty: 29
Punktów :   

Re: Wigili - menu

aniapokojska napisał:

ps. odnośnie pytania Marty, nie mamy ustalonej kwoty na zabawki, ja myślałam, żeby coś "kupić" za 50 zł, dajmy "co łaska" każdy grosz się przyda

A na jakie zabawki się składamy? Rozumiem, że rodzice albo przynoszą jedzenie albo dają kasę? Poza tym komu kasę, ile osób daje... Trochę tych pytań jest

Offline

 

#12 2012-12-14 09:36:03

justyna_fd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 90
Punktów :   

Re: Wigili - menu

embee napisał:

aniapokojska napisał:

ps. odnośnie pytania Marty, nie mamy ustalonej kwoty na zabawki, ja myślałam, żeby coś "kupić" za 50 zł, dajmy "co łaska" każdy grosz się przyda

A na jakie zabawki się składamy? Rozumiem, że rodzice albo przynoszą jedzenie albo dają kasę? Poza tym komu kasę, ile osób daje... Trochę tych pytań jest

Ania miała na myśli kiermasz, który co roku odbywa się podczas spotkania wigilijnego. Rodzice przynoszą jakieś drobiazgi lub np. pierniczki i przekazują na kiermasz, panie robią kartki świąteczne itp. Potem rodzice kupują coś na kiermaszu płacąc wg uznania, bo nic nie jest wycenione.  Z pieniędzy uzbieranych podczas tego spotkania zostaną zakupione nowe zabawki do żłobka. Apel Ani dotyczył głównie tych rodziców, którzy się nie zjawią na Wigilii, żeby mimo wszystko przekazali jakąś kwotę na zabawki.

Co do pieniędzy na Wigilię to zobaczymy jak wyjdzie. Nie ukrywam, że wolałabym, żeby każdy coś kupił lub przyniósł i żeby obyło się bez dodatkowej składki. Na pewno trzeba kupić sztućce i talerze - tym zajmiemy się dzisiaj. Co do reszty na pewno dostaniecie informację - mailem lub na forum.

Offline

 

#13 2012-12-14 10:01:12

kasia_łukiewicz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wigili - menu

Witam,
i ja potwierdzam naszą obecność - będziemy grupą 3- osobową.
Przyniosę jakieś owoce i coś do picia.

pozdrawiam ,

kasia (mama Oli)

Offline

 

#14 2012-12-14 10:03:03

embee

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-19
Posty: 29
Punktów :   

Re: Wigili - menu

justyna_fd napisał:

Ania miała na myśli kiermasz, który co roku odbywa się podczas spotkania wigilijnego.

O w tym to na pewno weźmiemy udział

justyna_fd napisał:

Co do pieniędzy na Wigilię to zobaczymy jak wyjdzie. Nie ukrywam, że wolałabym, żeby każdy coś kupił lub przyniósł i żeby obyło się bez dodatkowej składki. Na pewno trzeba kupić sztućce i talerze - tym zajmiemy się dzisiaj. Co do reszty na pewno dostaniecie informację - mailem lub na forum.

Spoko, kupić coś na Wigilię oczywiście możemy. Problem może być taki, że jak widać niewielu rodziców tu zagląda, nie wiadomo, jak z odbiorem maili. Jak w takim razie może otrzymać racjonalną ilość uczestników? Może wydrukować informację i przykleić w szatni, albo włożyć do każdej szafki? Niech wszyscy wezmą udział w obiegu informacji. (niestety znając realia i to nie pomoże )

Offline

 

#15 2012-12-14 10:14:22

justyna_fd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 90
Punktów :   

Re: Wigili - menu

embee napisał:

justyna_fd napisał:

Co do pieniędzy na Wigilię to zobaczymy jak wyjdzie. Nie ukrywam, że wolałabym, żeby każdy coś kupił lub przyniósł i żeby obyło się bez dodatkowej składki. Na pewno trzeba kupić sztućce i talerze - tym zajmiemy się dzisiaj. Co do reszty na pewno dostaniecie informację - mailem lub na forum.

Spoko, kupić coś na Wigilię oczywiście możemy. Problem może być taki, że jak widać niewielu rodziców tu zagląda, nie wiadomo, jak z odbiorem maili. Jak w takim razie może otrzymać racjonalną ilość uczestników? Może wydrukować informację i przykleić w szatni, albo włożyć do każdej szafki? Niech wszyscy wezmą udział w obiegu informacji. (niestety znając realia i to nie pomoże )

Kartki do szafek Ania już powkładała wczoraj. Maile rozesłałam i dostałam dwie zwrotne odpowiedzi. Myślałam, żeby w sobotę wieczorem rozesłać maile i umieścić na forum informację o szacunkowej liczbie uczestników.

Rozmawiałam też dziś z mamą bliźniaczek (chociaż w sumie to trudno to nazwać rozmową, ale niech będzie) i tradycyjnie nie mają zamiaru wziąć udziału w spotkaniu. Ehhh...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plEdukacja rankomat porównywarka OC AC