Forum dyskusyjne dla grupy Krasnoludki - Żłobek 28

Krasnoludki - Żłobek 28

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#46 2013-12-01 00:08:07

aniapokojska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-24
Posty: 42
Punktów :   

Re: niedługo święta :)

Witajcie,
my już mamy te zestawy lego, łącznie z tym zielonym pudełkiem, jesteśmy zdecydowanie za zakupem klocków magnetycznych, możemy dzieciakom choć raz kupić jakiś bardziej "wypasiony" prezent, bądź co bądź jestem pewna że dłużej się nimi pobawią niż czymkolwiek innym. Co do wigilii z rodzicami, dnia babci i dziadka, ktoś może coś upiec, inny kupić i po kłopocie, z ilością nie ma co przesadzać, bo i tak ta wigilia trwa max 2 h i mało osób na nią przychodzi. Naczynia mamy z tamtego roku.

pozdrawiam,
AniaP.

Offline

 

#47 2013-12-01 22:33:36

aniapokojska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-24
Posty: 42
Punktów :   

Re: niedługo święta :)

Gosiu,
jeżeli podejmujesz taką decyzję, to wolę mieć tysiąc kompletów takich samych klocków, a droższy prezent kupić Kubie w domu, żebyś nadal była naszym skarbnikiem, bo co najważniejsze wszyscy Ci ufamy i naprawę super sprawdzasz się w tej roli.

Offline

 

#48 2013-12-02 15:43:40

Aneta Głuch

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 9
Punktów :   

Re: niedługo święta :)

O ratunku, weszłam żeby sprawdzić numer konta i zrobić przelew, ale takiej dyskusji się niespodziewałam.
A numeru konta nie znalazłam ;/

Co do prezentu to proponuje duże i drogie prezenty robić we własnym zakresie a tu zdecydowanei drobiazg, np. zaproponowany http://hipolit.waw.pl/?534,kostki-przekladanki-tr19120 jest wg. mnie rewelacyjny!! W dodatku mógłybyć jeden prezent dl achłopców i dla dziewczynek, a nawet jeśli nie trafimy komuś w gust to wydatek niewielki

Dodatkowo jeśli chodzi o dupolo to jestem przeciewna zdecydowanie bo Olo nie chce juz się bawić takimi klockami, a to spory wydatek.

Offline

 

#49 2013-12-02 18:10:17

BP

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: niedługo święta :)

Małgosiu, mam nadzieję, że Twoja decyzja nie jest ostateczna.
Nie wiem dlaczego zmieniamy coś co ustaliliśmy na zebraniu, mieliśmy określony budżet i wybrane dwa prezenty do wyboru w zależności od ceny. A naszym pociechom możemy zawsze przecież kupić prezent jaki chcemy. Ja chciałabym poznać ostateczną decyzję na jaki prezent się decydujemy, przymierzam się do ewentualnego zakupu klocków magnetycznych.
Pozdrawiam
Bożena

Offline

 

#50 2013-12-02 22:09:30

Mary127

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-19
Posty: 14
Punktów :   

Re: niedługo święta :)

no własnie - ustalilismy dwa prezenty do wyboru: klocki LEGO DUPLO lub magnetyczne. okazalo sie ze magnetyczne są drogie, wiec zostaja LEgo Duplo. moze wybierzmy jakie duplo kupujemy bo czasu jest coraz mniej. i zaczyna robic sie nerwowo.

http://allegro.pl/lego-cars-duplo-5817- … 19361.html  - przykładowo  dla chlopców ( trudno trafic w zestaw którego nie ma żadne z dzieci .....  )   dla dziewczynejk można kupic  http://allegro.pl/lego-duplo-6137-moj-p … 86151.html   - nie bylo glosow od mam dziewczynek ze ten zestaw odpada. 
w obydwu przypadkach zestawy są w takiej ilosci jaka nas interesuje i odpadaja koszty wysylki bo sklep jest w warszawie.

a co z dziecmi których rodzice nie zaplacili ? bo ja rozumiem, ze albo wszyscy wplacają i wszystkie dzieci dostaną prezent albo żadne ?  jak to ma wygladac ?

Marika

Offline

 

#51 2013-12-03 19:33:29

moniasu4

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-12-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: niedługo święta :)

Witam,
Dołączam do forum, dzisiaj dokonałam wpłaty za 1 i 2 ratę za Julię Z. W kwestii prezentów dla dzieci na Mikołaja (20.12) widzę, że trudno jest podjąć decyzję, dlaetgo może warto zebrać głosy, ilu rodziców jest za klockami LEGO DUPLO, a ilu za MAGNETYCZNYMI. I wtedy niech demokracja zwycięży.

Offline

 

#52 2013-12-05 18:58:58

pawlake

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-25
Posty: 82
Punktów :   

Re: niedługo święta :)

słuchajcie, jest już 5 grudnia, bo naprawdę zostaniemy bez prezentu! szybka decyzja co zamawiamy: klocki magnetyczne czy lego.
Małgosia skoro ty trzymasz kaskę to może zdecyduj. Tak czy tak dzieci i tak będą zadowolone, w końcu to prezent dla nich od Mikołaja.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl