Forum dyskusyjne dla grupy Krasnoludki - Żłobek 28

Krasnoludki - Żłobek 28


#1 2012-10-24 09:57:57

Aneta Głuch

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-02
Posty: 9
Punktów :   

Zakup baterii do zabawek

Na poprzednim zebraniu Panie wspominały o bateriach AA czyli klasycznych "paluszkach" - kupujemy z zebranych pieniędzy  baterie lub akumulatorki czy  zostawiamy zebrane pieniądze na inne celea baterie kto może ten przyniesie?

Offline

 

#2 2012-10-24 11:01:48

justyna_fd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 90
Punktów :   

Re: Zakup baterii do zabawek

Sama się nad tym zastanawiałam - przyznam ze wstydem, że do tej pory zanieśliśmy baterie tylko raz jakoś krótko po zebraniu i temat wyleciał z głowy. Dzisiaj zaniesiemy znowu - dzięki za przypomnienie Anetko Warto przemyśleć sprawę i podjąć decyzję na najbliższym zebraniu. 
Z tego co wiem (Małgosia rozmawiała z p. kierownik) "ustrojstwo"  na dach żłobka zostanie sfinansowane przez miasto, więc odpadł jeden wydatek z pieniędzy RR.
A wracając do baterii i pieniędzy - zwróciliście uwagę, że tych żłobkowych imprez jest całkiem sporo. W samym grudniu 3. Może się okazać, że składka nie starczy na tak wiele jak myśleliśmy. I nie mówię tu o jakiejś rozrzutności, ale rozsądnym podejściu do sprawy. Panie prosiły przecież również o pomoc w sfinansowaniu materiałów do robienia laurek itp., część z nas myślała też o jakiejś wymiernej pomocy dla żłobka (zdaje się, że p. kierownik chciałaby jakąś ochronę (gąbkę? matę?) pod huśtawki co zwiększyłoby bezpieczeństwo dzieciaczków - tu składka poszłaby od wszystkich grup). Mam nadzieję, że zarezerwujecie w poniedziałek trochę więcej czasu i uda nam się pogadać po zebraniu.
Dobrzeby było podjąc jakieś decyzje odnośnie prezentów dla naszych pociech - niektórzy rodzice są temu przeciwni - ale myślę, że jeśli dobrze przemyślimy jakie miałyby to być prezenty to dojdziemy do porozumienia. Czasu wbrew pozorom nie jest tak dużo, bo już niedługo listopad.
Ależ się rozpisałam:)
Justyna

Offline

 

#3 2012-10-25 01:03:27

aniapokojska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-24
Posty: 42
Punktów :   

Re: Zakup baterii do zabawek

z tymi bateriami to naprawdę musimy pomyśleć jak to rozwiązać, wg mnie finansowanie tego ze składki to trochę droga impreza, ale jak nie będzie wyjścia (my zostawiliśmy w szafce jedno opakowanie, ale ilu rodziców tak zrobiło?) a jak kupimy ładowarkę to każda zabawka musi mieć akumulatorki, do obgadania na zebraniu, musimy zapytać ile orientacyjnie m-cznie potrzeba tych baterii

Offline

 

#4 2012-10-25 08:54:04

justyna_fd

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 90
Punktów :   

Re: Zakup baterii do zabawek

Dzisiaj zanieśliśmy baterie i przy okazji zapytałam panie ile takich baterii potrzeba miesięcznie. W odpowiedzi usłyszałam, że baterii mają zapas na jakiś czas i narazie nie potrzebują. Jak zabraknie dadzą znać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl